מיקום:

רחוב האסיף 8

פרדס חנה כרכור

ניתן לקבוע פגישה בתיאום מראש.

הקליניקה פועלת בשעות היום והערב, כולל ימי שישי.

טלפון: 0502461341

דוא"ל: yakir10@gmail.com

  • רני יקיר מטפל זוגי ומשפחתי

יועץ זוגי או יועצת זוגית עבור זוגות - מה זה משנה?

כאשר אנשים תרים אחר יועצת זוגית, הם בדרך כלל מחפשים כזו אשר תכיל את רגשותיהם השונים, תבין את התחושות הנלוות לתהליכים רגשיים שהם עוברים ובאופן כללי, מחפשים אחר ייעוץ זוגי מבין, מאפשר התבטאות וכזה אשר יניב תוצאות בתום תקופה מה בליווי המטפלת.

ייעוץ זוגי עשוי להיות ממש אלמנטרי עבור זוגות מסוימים, אשר זקוקים להתערבות והקשבה של צד שלישי כלשהו. אם להיות מדויקים, לפעמים אפילו מספיקה התערבות של קרוב משפחה ו\או אדם קרוב אחר, שמספק ייעוץ נטרלי.

ואם להיות מדויקים אף יותר, הרי שייעוץ יעיל ומקצועי, מבורך כאשר הוא ניתן על ידי יועצת זוגית שחוותה התנסויות מגוונות עם בני זוג, אשר קשרם עלה על שרטון וספג מהלומות. ייעוץ זוגי עם יועצת זוגית, עשוי לגרום לאסימונים ליפול (במילים אחרות, לגרום להבנת תהליכים) באופן מהיר יותר מאשר היה מתרחש, אם היינו מקבלים ייעוץ מאדם לא ממוקצע בנושאי תהליכים רגשיים בזוגיות ובתהליכים נפשיים באופן כללי אצל האדם.

יועצת זוגית אל מול יועץ זוגי, האם קיימת עדיפות?

ובכן, זה לחלוטין תלוי בהעדפה שלכם. עבור אנשים מסוימים, קל יותר להיפתח ולדבר על רגשות ותחושות  כשניצבים בפני יועץ זוגי. עבור אנשים אחרים, השיח אל מול יועצת זוגית יכול להיות קל יותר ומאפשר התבטאות. זה תלוי בכם, ובמידה ואתם חשים לא בנוח אל מול היועץ הזוגי בו בחרתם, הואילו להמשיך ולתור אחר יועצת זוגית שתספק לכם את הייעוץ אותו אתם צריכים.

ייעוץ זוגי נעשה תוך הכלה של הצדדים בקשר והכלת רגשותיהם, אכזבותיהם וכעסם על אירועים שונים. בין אם מדובר ביועץ או יועצת, אתם צריכים להרגיש בנוח לחלוק, לשתף ולהציג את מה שאתם חווים בתוך המערכת הזוגית.