מיקום:

רחוב האסיף 8

פרדס חנה כרכור

ניתן לקבוע פגישה בתיאום מראש.

הקליניקה פועלת בשעות היום והערב, כולל ימי שישי.

טלפון: 0502461341

דוא"ל: yakir10@gmail.com

  • רני יקיר מטפל זוגי ומשפחתי

הקושי למצוא מטפל זוגי בתל אביב
 

לעיתים, במהלך המסע שנקרא זוגיות, אנשים בוחרים לנצור תחושות שונות ולא לשתפן. הפעולה הזו, עשויה ליצור מעטה של מועקה וערפל על הקשר הזוגי, אשר ניתן גם להסרה בחלק מהמקרים. רני יקיר, טיפול זוגי בתל אביב, שיקוף מערכת היחסים יחד עמכם ובשיתופכם.

העידן בו אנחנו חיים ומתפקדים, מהווה תקופה שמאופיינת בעומסים לא מעטים, אין ספק בזה כלל וכלל. כשמוסיפים למשוואת לחצי-השגרה, את האלמנט של מערכת יחסים והאתגרים המלווים אליה, נושא ה"בינו לבינה" מקבל משמעויות חדשות ומורכבויות, שלעיתים דורשות התערבות צד שלישי, כמו: גורם מטפל כזה או אחר. המטפל, יוצר עבור בני הזוג, מעין "מראה משקפת" של מערכת היחסים ביניהם. רני יקיר, טיפול זוגי בתל אביב, עוסק שנים רבות בתחום הטיפול הזוגי ועתיר ניסיון בכל הקשור לדינמיקה מאתגרת בין בני זוג, לבעיות וסכסוכים וכדומה.

טיפול זוגי בתל אביב, הצלת הקשר 

לפעמים, ההתערבות של גורם מטפל עשויה להניע תהליכים רדומים, שרק מבקשים דחיפה קטנה בכדי לצאת לדרך חדשה ונטולת כעסים ומצבורי אנרגיה שליליים (מטענים, טינה וכו').

לדאבוני, בחלוף השנים נוכחתי להבין כי קשרים זוגיים אינם תמיד יכולים להינצל ולהימשך, כשם שאהבה לא תמיד נמשכת לנצח. לעיתים, אנשים מתאכזבים, כועסים ושומרים מטענים כה משמעותיים עבורם, עד שהקשר הזוגי עשוי לחוות התרסקות מאוד עזה. במקרים מסוימים, אמנם המוצא לדרך טובה יותר וחדשה עשוי להיראות חסום, אך כדאי לזכור כי טיפול זוגי תמיד יכול לנסות ולהבהיר אלמנטים שונים בקשר בין שני האנשים, להעלות ויכוחים מעל פני השטח ולשים את הקלפים על השולחן, בסביבה בטוחה, מבוקרת ומפוקחת על ידי גורם מקצועי.   

רני יקיר, טיפול זוגי בתל אביב עבור שיקוף הקשר הזוגי, הבנת מהותו וייעוץ רחב היקף למען בני זוג החווים קשיים בהתנהלות הזוגית.