מיקום:

רחוב האסיף 8

פרדס חנה כרכור

ניתן לקבוע פגישה בתיאום מראש.

הקליניקה פועלת בשעות היום והערב, כולל ימי שישי.

טלפון: 0502461341

דוא"ל: yakir10@gmail.com

  • רני יקיר מטפל זוגי ומשפחתי

טיפול זוגי בשרון - מטפל זוגי בשרון

קשרים זוגיים אשר חווים טראומות רגשיות ומוחשיות, הם קשרים אשר ניתנים לטיפול על ידי טיפול זוגי ובעזרת מטפל מקצועי בתחום של ייעוץ זוגי. טיפול זוגי בשרון, הקשבה, הכלה וייעוץ עבור מקרים מגוונים בהם מערכות יחסים עולות על שרטון.

טיפול זוגי בשרון , להציל את הקשר או לוותר?

במקרים מסוימים, אנשים בוחרים לוותר במהרה על קשרים זוגיים ולהכריז, כי היעד הבא, הוא הרבנות לשם גירושין. במקרים אחרים, בהם אנשים מרגישים כי עדיין קיימת תקווה עבור מערכת היחסים להיבנות מחדש, ניתן לגשת לטיפול זוגי ולקבל ייעוץ ספציפי עבור המקרה שאתם חווים. יש וראוי לציין, כי מטפל זוגי אינו מסוגל לפתור את המקרים והסכסוכים שבני זוג מציגים בפניו ולעיתים, לא קיימות ברירות רבות מלבד פירוק מערכת הזוגיות.

יחד עם זאת, בדרך כלל פירוק המערכת הזוגית הוא נושא שלא נוגעים בו בתחילת טיפול זוגי. היות ואנו ניגשים לתחילת תהליך טיפול זוגי בכדי לחוות שיפור בקשר, אנו לא נמהר לגעת בנושאי פרידה ופירוק נישאין ו\או קשר זוגי כזה או אחר. בתחילה, לרוב נתמקד בנושא של שיתוף רגשות, כיבוד בני הזוג בעת דיבור ושיח על גבי תחושות שונות, בשיקוף המקרים ועוד רבות.

טיפול זוגי בשרון - שתפו את התחושות שלכם

מטפל זוגי בשרון מאפשר לשתף את התחושות השונות בסביבה שנחשבת מבוקרת. כלומר, בעת ליווי יועץ זוגי, השיח המתאפשר – הוא שיח שמכיל התבטאויות מסוגים שונים ובמזגים שונים. במהלך טיפול, המזג של בני הזוג עשוי "להתחמם" ובשל זאת, הבקרה של גורם מטפל (צד שלישי נטרלי) היא הכרחית לשם הרגעת המצב ואיפוסו, במידה וכך אכן צריך.  

טיפול זוגי בשרון, הכלה הבנה וייעוץ לגבי תרחישים שונים אשר עשויים להוות קושי במערכות יחסים בין בני זוג.