מיקום:

רחוב האסיף 8

פרדס חנה כרכור

ניתן לקבוע פגישה בתיאום מראש.

הקליניקה פועלת בשעות היום והערב, כולל ימי שישי.

טלפון: 0502461341

דוא"ל: yakir10@gmail.com

  • רני יקיר מטפל זוגי ומשפחתי

טיפול זוגי בצפון - רני יקיר מטפל זוגי בצפון

המסעות של החיים גם כוללים התאהבויות, ניהול של קשרים זוגיים ועוד רבות. טיפול זוגי בצפון על ידי רני יקיר, מטפל זוגי בצפון בעל ניסיון רב בתהליכים רגשיים-זוגיים במערכות יחסים.

טיפול זוגי בצפון, איתור המטפל וההגעה אליו כחלק מתהליך הטיפול;

בין אם אתם גרים במרכז, או שמא ביתכם בצפון הארץ, הרי שנושא של טיפול זוגי לעיתים עשוי להצריך ממכם נסיעה והגעה למטפל. ההגעה, הנכונות והמאמץ, הם אלמנטים אשר גורמים לאנשים להיות מושקעים בפרויקטים אותם הם בוחרים לבצע. כלומר, במילים פשוטות, עלינו להבין שאנחנו מתאמצים עבור משהו ששווה את זה.

במידה ומדובר בנושא של טיפול זוגי בצפון , אין הכרח כי המטפל יקבל זוגות אשר מתגוררים בצפון הארץ בלבד. למעשה, אם אתם גרים במרכז הארץ או אפילו בדרומה, עצם ההגעה והנסיעה אל טיפול זוגי בצפון (אל מטפל ששמו הולך לפניו ושווה את ההגעה אליו, כמובן), מהווה חלק מהליך הטיפול. רני יקיר, מטפל זוגי בצפון מעניק את ההכלה הנזקקת עבור בני הזוג, מקשיב ומייעץ ומוודא כי אכן קיים ביסוס לקשר, כזה אשר יכול לקיים את המערכת הזוגית וניתן לשיקום והתאוששות.

לחצים והתמודדות - תעבדו על זה!

 העידן של ימינו, מספק לא מעט לחצים להתמודד עמם ואם נוסיף על כך את העובדה כי אחוזי הגירושין גבוהים למדיי, נקבל את המסקנה הברורה כי אנשים רבים, פשוט בוחרים לא לעבוד על הזוגיות שלהם ולא לנסות לקיימה, למרות הקשיים הנלווים לה.

רני יקיר, מטפל זוגי בצפון מעניק טיפול זוגי לשם הכלה והבנה של תהליכים רגשיים במערכות היחסים בין בני זוג.

אין הכרח כי מערכת יחסים שעלתה על שרטון, תישאר תלויה בין שמיים לארץ, ניתן וכדאי לנסות לשקם קשר זוגי שחווה טראומה כזו או אחרת.