מיקום:

רחוב האסיף 8

פרדס חנה כרכור

ניתן לקבוע פגישה בתיאום מראש.

הקליניקה פועלת בשעות היום והערב, כולל ימי שישי.

טלפון: 0502461341

דוא"ל: yakir10@gmail.com

  • רני יקיר מטפל זוגי ומשפחתי

טיפול זוגי בנתניה | רני יקיר מטפל זוגי בנתניה

המועקה שאנשים חשים בה, עשויה להכביד עד כדי פנייה לגורם מטפל, שינסה להבהיר את מקור הבעיה ולבצע מלאכתו הטיפולית לשם החלמה והתאוששות. טיפול זוגי בנתניה על ידי רני יקיר, מטפל זוגי בעל הבנה עמוקה בתהליכים רגשיים במהלך הזוגיות.

בעוד שבעבר, אנשים נטו להתבייש בעובדה שהם נזקקים לייעוץ פסיכולוגי ו\או ייעוץ זוגי, כיום כבר קיימת הכרה מלאה בחשיבות של תהליכים טיפוליים על ידי מטפל ו\או מטפל זוגי. בימינו, אנשים מייחלים ומצפים לפגישות ייעוץ, בכדי להבין מהויות של נושאים שונים, משמעויות של תהליכים בזוגיות וכו'. טיפול זוגי הוא תהליך מבורך, ורבים האנשים אשר תרים אחר טיפול זוגי גם במקרים אשר על פניהם, לא מסתמנים כמורכבים עד מאוד. אלא שבמהלך הטיפול ובחלוף מספר פגישות, מתגלה אמת מעט שונה והתהליכים נעשים מורכבים יותר.

טיפול זוגי בנתניה באווירה מאפשרת ומכילה

במהלך פגישות טיפוליות של בני זוג, ניתן להרגיש את החופש להביע את דעתנו, בסביבה שמאפשרת את ההנעה של התהליכים הכרוכים בשיח ודיבור בין בני הזוג. ללא שיח, במרבית המקרים לא באמת אפשר להתקדם הלאה ולפתוח פרק חדש בחיי הזוגיות.

כשאנחנו לבד בביתנו, לעיתים השיח נעשה נוקשה. השיתוף, בהחלט, עשוי להוות אתגר עבור אנשים מסוימים וכשניגשים לקבל סיוע של טיפול זוגי, קיימת התמקדות רבה בנושא של האפשרות לשתף. המטפל הזוגי, הדרך כלל יתמקד בלאפשר לבני הזוג להביע את תחושותיהם לגבי הקשר, לגבי עצמם ולגבי השותפים שלהם למסע הזוגי.

רני יקיר, מטפל זוגי בנתניה, מעניק פתרונות עבור זוגות אשר מעוניינים ליצור שיח בונה ומכיל. אם לא נדבר, אף אחד לא יבין מה באמת מפריע לנו ומקשה על התנהלותנו בתוך המערכת הזוגית.

רני יקיר, טיפול זוגי בנתניה לשם זוגיות מחייכת.