מיקום:

רחוב האסיף 8

פרדס חנה כרכור

ניתן לקבוע פגישה בתיאום מראש.

הקליניקה פועלת בשעות היום והערב, כולל ימי שישי.

טלפון: 0502461341

דוא"ל: yakir10@gmail.com

  • רני יקיר מטפל זוגי ומשפחתי

טיפול זוגי בהרצליה | רני יקיר מטפל זוגי

אי אפשר להחזיק דברים בבטן לנצח ובמקרים מסוימים, טיפול זוגי הוא תהליך הכרחי עבור בני זוג שהקשר שלהם עלה על שרטון, אך יחד עם זאת, מעוניינים לנסות ולהמשיך הלאה. טיפול זוגי בהרצליה על ידי רני יקיר, מטפל זוגי בעל ניסיון, רגישות והבנה עמוקה בתהליכים זוגיים על סוגיהם ואופיים.

טיפול זוגי בהרצליה על ידי מטפל זוגי מוסמך;

נכון, אפשר להישאר חסומים ולא לדבר על הבעיות בקשר הזוגי, להחזיק בבטן תחושות שליליות ולהסתובב במהלך היממה עם מועקה בחזה. לא נשמע הכי "מזמין" ובמידה וחווים בעיות בקשר הזוגי, תמיד אפשר לפחות לנסות לבצע שיקוף של מערכת היחסים ולנסות להעריך מחדש את מצב הקשר. לעיתים, בחירת המטפל הזוגי הנכון עבורכם, עשויה לחולל את כל ההבדל בין קשר זוגי שצולח וממשיך הלאה את דרכו הרומנטית והמחודשת, לבין קשר זוגי שפשוט קורס ומגיע לשלב גירושין ו\או היפרדות בלתי נמנעת.

היתרונות בטיפול זוגי אצל רני יקיר​

מבין היתרונות שבטיפול זוגי, אפשר להצביע על היות הטיפול כאלמנט אשר מהווה שיקוף המצב בין אנשים. בני זוג מסתייעים במטפל שמבצע את השיקוף, בכדי להבין האם הקשר ניתן להצלה, או שמא כדאי להיפרד ו\או להתגרש.

לא תמיד "השתיקה יפה ל...", ואין ספק כי דיבור ושיח עשויים לתרום רבות בכל הקשור לשיפור המצב הזוגי בין אנשים. ככל שנשתוק יותר, ננצור בקרבנו עלבונות וקשיים ונספוג את אשר קשה לנו לספוג, כך הקשר הזוגי עשוי להתדרדר ואנחנו, בסופו של דבר, נובל ישירות אל דרך חד כיוונית, של היפרדות וסיום הקשר הזוגי.

לעיתים, סיום הקשר הוא הכרחי וסיומו עשוי להועיל רבות לצדדים המעורבים במערכת היחסים. האם ממשיכים? האם כבר אין ברירה אחרת וכדאי לגדוע את הקשר? - רני יקיר, טיפול זוגי בהרצליה למען הבהרת מהות הקשר.