מיקום:

רחוב האסיף 8

פרדס חנה כרכור

ניתן לקבוע פגישה בתיאום מראש.

הקליניקה פועלת בשעות היום והערב, כולל ימי שישי.

טלפון: 0502461341

דוא"ל: yakir10@gmail.com

  • רני יקיר מטפל זוגי ומשפחתי

טיפול זוגי בחיפה - מטפל זוגי בחיפה

נפלאות שבילי האהבה, לא תמיד מובילים לדרכים הקסומות עליהן מסופר לנו באגדות הילדות שאנו כל כך מכירים. טיפול זוגי בחיפה מעניק לכם את האפשרות לשתף ולחלוק במרחב בטוח, מבוקר על ידי מטפל זוגי עתיר ניסיון וקשוב.

מערכות יחסים לא תמיד צולחות ולעיתים, אף נגמרות בגירושין, כולנו יודעים זאת וזה לא חדש. אך יחד עם זאת, חשוב לזכור כי מערכות יחסים רבות יכולות ואף ראויות להינצל, בהינתן תשומת הלב הנכונה ובעזרת בניית התהליכים הטיפוליים שרלוונטיים לבני הזוג. חז"ל, אמרו כי דברים טובים שווים עבודה והשקעה ולא בכדי. למעשה, לעיתים זוגות זוכים להתחלה חדשה של ממש בעקבות טיפות זוגי מוצלח. טיפול זוגי בחיפה מאפשר לכם לתת את הסיכוי למערכות היחסים שלכם.

במידה ואתם שוקלים נושא של גירושין, כדאי לזכור כי טיפול זוגי עשוי להציל את הקשר בין בני הזוג ולהנביט שתילי אהבה מחודשים, בתקווה להפכם לעצים גבוהים ואיתנים בהמשך הדרך.

מה המחירים של טיפול זוגי, והאם זה משתלם?

אמנם, כמובן ואין הבטחת החזרה של כסף במידה וטיפול אינו צולח, וגם אף אחד לא מבטיח כי טיפול זוגי אכן יגרום לקשר להתאושש ולעמוד שוב על הרגליים, אך עצם העובדה כי בני הזוג מנסים לקיים את הקשר למרות הקשיים, לפעמים כבר שווה את הממון המושקע בתהליך.

מטפל זוגי בחיפה מספק מענה רחב עבור התמודדויות עם קשרים זוגיים שחווים קשיים. פגישת הייעוץ נעשית תוך הבנת המקרים לעומקם וכרוכה ברגישויות רבות, כך שבחירת המטפל צריכה להיעשות בקפידה. במידה ואתם תרים אחר מטפל זוגי, דעו כי מחיריהם של טיפולים זוגיים נעים בטווחים שבין 300 ש"ל לבין 600 ₪ ומעלה.

כמובן ונתונים אלו אינם קבועים, וכל מטפל נוהג בדרכי טיפול שונות וגובה מחירים מעט שונים.