מיקום:

רחוב האסיף 8

פרדס חנה כרכור

ניתן לקבוע פגישה בתיאום מראש.

הקליניקה פועלת בשעות היום והערב, כולל ימי שישי.

טלפון: 0502461341

דוא"ל: yakir10@gmail.com

  • רני יקיר מטפל זוגי ומשפחתי

טיפול זוגי בחדרה | רני יקיר מטפל זוגי בחדרה

כאשר הצדדים בקשר הזוגי מוכנים להקדיש את מאמצם עבור דיבור ושיח, טיפול זוגי עשוי להניב תוצאות מצוינות. רני יקיר, מטפל זוגי, מעניק ייעוץ וגם טיפול זוגי בחדרה לשם הבנת מהות הקשר.

יכול להיות שהגיע הזמן לשאול: "דרכינו לאן?" ולענות על כך בעזרת טיפול זוגי.

קשר זוגי עשוי להתנהל באופן חלק למדיי עבור אנשים מסוימים. יחד עם זאת ובאופן די גורף, בהחלט ניתן לציין כי מריבות, קשיים וסכסוכים שונים, הינם אלמנטים אשר מצויים רבות במערכות יחסים בין בני זוג ויוצרים אתגר לא מבוטל בכל הכרוך להתנהלות האדם ביום-יום.

טיפול זוגי, למען הקשר בלבד? או שמא מועיל באופן כללי?

כאשר "יש מריבות בבית", אנשים עשויים להתנהל באופן כעוס כלפי הסביבה, לייצר וליצור מתחים במקומות העבודה והלימודים ובאופן כללי, לנהל שגרה רווית מטעני אנרגיה שלילית כלפי אנשים מסביב. יתרה מזאת ואפילו אולי חשוב מכך, מטעני האנרגיה השלילית שנוצרים כתוצאה מכעסים בקשר הזוגי, מייצרים אצלנו מתחים פנימיים. למעשה, על ידי כך שאנו נושאים עמנו את משקל האכזבות ואנחנו רגוזים, אנחנו מזינים את עצמנו במטענים שליליים, שמקשים עד מאוד על קשרים עם הסביבה (ולא רק על הקשר הזוגי).

רבים האתגרים אשר כרוכים בניהול הקשר הזוגי. רני יקיר, טיפול זוגי בחדרה, מעניק שיקוף מלא, ככל הניתן, של מצב מערכת היחסים בין בני הזוג ומאפשר לנהל שיח בטוח, בונה ובסביבה מפוקחת על ידי גורם מטפל עתיר ניסיון בנושאי זוגיות. טיפול זוגי עשוי לשפר את מערכת היחסים בין אנשים, אך גם עשוי להקל משמעותית על האדם בעת התנהלותו במהלך היום-יום.

לפעמים, רק נזקקת דחיפה קטנה וניתן לצאת לדרך חדשה בזוגיות, לפתוח דף חלק ולהמשיך הלאה לעתיד בהיר יותר.