מיקום:

רחוב האסיף 8

פרדס חנה כרכור

ניתן לקבוע פגישה בתיאום מראש.

הקליניקה פועלת בשעות היום והערב, כולל ימי שישי.

טלפון: 0502461341

דוא"ל: yakir10@gmail.com

  • רני יקיר מטפל זוגי ומשפחתי

משבר אמון בזוגיות - משבר אמון בין בני זוג - משבר בזוגיות

לדאבוננו, גם זה קורה לפעמים והנושא של משבר אמון בזוגיות עשוי לפרק מערכות יחסים, כאילו לא היו. רני יקיר, מטפל זוגי ועתיר ניסיון בתהליכים רגשיים, מספק מענה עבור משבר אמון בין בני זוג, משבר בזוגיות ושיקום מערכות יחסים חבולות.

היער הסבוך הזה, שנקרא "משבר בזוגיות", הוא יער שניתן למפות ולפעמים, לא כדאי לאבד תקווה. הקשר הזוגי עשוי ויכול להתאושש, ניתן לאחות קרעים הנוצרים בעקבות משבר אמון בזוגיות ולהתוות דרך חדשה של בניית אמון מחודש, הבנה וחבישת הפצעים הישנים של בגידה ו\או משבר האמון בקשר. למעשה, בחלק ניכר מהמקרים, ההתאוששות אף מהירה מהצפוי, וזאת בשל הרצון העז של הצדדים המעורבים בקשר לחזור לשגרה, בה ההתנהלות הזוגית הייתה כבעבר, עד כמה שניתן.

במה מועיל טיפול זוגי כשחווים משבר אמון בזוגיות

מטפל זוגי, מאפשר לבני הזוג להציף את התחושות שנלוות למקרים של משברי אמון. אם בעבר, היה נהוג "לטאטא מתחת לשטיח" את אשר קורה במערכות הזוגיות בשל מבוכה, הרי שכיום אנשים בוחרים להציף את האמת שלהם, או שכדאי לדייק – בוחרים להציף את האמת – כפי ראות עיניהם.

אין ספק כי בעת טיפול זוגי לאחר משבר אמון בזוגיות, האמיתות נוטות להתנגש האחת עם השנייה ונפוצים המקרים בהם לכל אחד מבני הזוג, יש "את האמת שלו". יחד עם זאת, טיפול זוגי מאפשר הקשבה גם לדברים אשר פחות נעימים לנו באוזנינו. בסביבה מבוקרת זו של טיפול זוגי, ניתן לדבר על הטראומות שהקשר הזוגי חווה, מבלי לחשוש כי דעותינו יבוטלו מבעוד מועד ויזכו להקשבה.

רני יקיר, מטפל זוגי במשברי אמון בזוגיות ובכל הקשור לבעיות אמון בין בני זוג. לפעמים, כל שצריך הוא סיוע של מטפל זוגי מכיל, מייעץ וקשוב, סבלני ומאפשר.