מיקום:

רחוב האסיף 8

פרדס חנה כרכור

ניתן לקבוע פגישה בתיאום מראש.

הקליניקה פועלת בשעות היום והערב, כולל ימי שישי.

טלפון: 0502461341

דוא"ל: yakir10@gmail.com

  • רני יקיר מטפל זוגי ומשפחתי

התמודדות עם בגידה של אישה

התמודדות עם בגידה בקשר עשויה להיות כה מורכבת ומאתגרת, בלשון המעטה, עד שאנשים מרגישים שהם חייבים לפנות לגורם מטפל חיצוני בכדי לענות על השאלה: איך מתמודדים עם בגידה של אישה ? רני יקיר, מטפל זוגי ומסייע בנושא של התמודדות עם בגידה.

אחד מהיתרונות שבטיפול הזוגי, טמון בכך שבמשך שעת הטיפול, הצדדים יכולים להרגיש חופשיים יותר לשתף את רגשותיהם השונים. היות וההליך הטיפולי הוא פרטני, פרטי ובסביבה מבוקרת ומפוקחת, בני הזוג בדרך כלל מרגישים פתוחים יותר וחופשיים להגיד את דעתם. למעשה, במהלך טיפול זוגי לאחר בגידה, אנשים בוחרים להגיד את דעותיהם ואף ממש מצפים לכך. זאת, בשל הציפייה לשמוע את דעתו של המטפל הזוגי ולקבל אישור ו\או תוקף כזה או אחר - לרגשותיהם הפגועים.

הרי, בשורה התחתונה, כולנו מעוניינים ומחפשים הבנה, נכון? מה שנקרא, "מחפשים שיבינו אותנו". טיפול זוגי לאחר בגידה נועד בדיוק לשם כך, הוא נועד עבור הכלה של הרגשות, הצפתן של תחושות שונות מעל פני השטח והכרה בתוקף של מה שאנחנו מרגישים. התמודדות עם בגידה של אישה, עשויה להיות תהליך מאוד מורכב, ולשם כך מומלץ לקבל את הייעוץ הנכון והספציפי עבור המקרה שלכם. 

לנסות ולהניח את הכעסים בצד למשך שעת טיפול;

 

איך אוכל לעזור לך עם הבגידה שלה ?

רני יקיר, מספק טיפול וייעוץ עבור זוגות אשר מעוניינים לשבת ולהניח את חילוקי הדיעות בצד. באשר לשאלה "איך מתמודדים עם בגידה של בן זוג", אין ספק כי בתחילת התהליכים, בדרך כלל, הנחת חילוקי הדיעות בצד עשויה להיות מאתרת עד כדי בלתי אפשרית. ובשל זאת, מומלץ "להצטייד" במטפל זוגי מכיל, בעל רגישות ובעל הבנה עמוקה בתהליכים זוגיים.

רני יקיר, מספק מענה עבור התמודדות עם בגידה.