מיקום:

רחוב האסיף 8

פרדס חנה כרכור

ניתן לקבוע פגישה בתיאום מראש.

הקליניקה פועלת בשעות היום והערב, כולל ימי שישי.

טלפון: 0502461341

דוא"ל: yakir10@gmail.com

  • רני יקיר מטפל זוגי ומשפחתי

ייעוץ זוגי במרכז - מטפל זוגי במרכז

רבים תרים אחר המטפל הזוגי ה"מושלם" וכדאי לזכור, כי התהליך כולל קודם כל את בני הזוג ואת נכונותם ורק אחר כך, את איכות המטפל. ייעוץ זוגי במרכז לשם החייאת הקשר והחזרתו אל מסלול החיים, במידת האפשר.

מטפל זוגי במרכז לשם הגדרות מחודשות של הקשר

רבים בוחרים להסתייע במטפל שמעניק ייעוץ זוגי, בכדי לנסות ולהחזיר רוח חיים במערכות זוגיות שכשלו, שחוו טלטלות ואיבדו ממשמעויותיהן. למעשה, תחזוקה "תקינה" של מערכת יחסים, בדרך כלל תכלול תקשורת בריאה בין בני הזוג, שיח שיוצר עניין ומוביל למסקנות והחלטות, חוויות משותפות שגורמות לזיכרונות משותפים, הנאה בצוותא ועוד רבות.

כמובן ואין כלל אצבע אחד אשר גורף ומגדיר מה היא "התנהלות תקינה" במערכת יחסים, אך יחד עם זאת, קיימים מספר אלמנטים, אשר בהקפדה עליהם, כולנו נוכל להרוויח רבות מכיבוד הדדי של רגשות האחר והכלה של בני הזוג שלנו. במידה ואתם שוקלים להחל בתהליך הכולל ייעוץ זוגי במרכז, יש לזכור כי לא תמיד ההתאמה ביניכם לבין המטפל נעשית כבדרך קסם ובפגישה אחת מוצלחת. לעיתים, קיים צורך להתנסות במספר מפגשים טיפוליים עם מטפלים שונים, וזאת בכדי לחוות סוגי טיפול זוגי מסוגים כאלו ואחרים, גישות שונות וכדומה.

תהליך ייעץ זוגי במרכז שיכיל את מבוקשכם

בהמשך לכך שההתאמה ביניכם לבין המטפל לא מתרחשת בשנייה בודדת (לעיתים אכן כך קורה ואם כן, הרי שהתברכתם בזיווג טיפולי מוצלח), כדאי גם לזכור כי בנייה של אמון היא תהליך שעשוי להיות לא פשוט עבור מרבית האנשים. במידה ונצר "קליק" ביניכם לבין המטפל, אך עדיין קיימים חששות כאלו ואחרות לגבי הטיפול, מומלץ להמשיך ולהתנסות בעוד מספר מפגשים בכדי להגיע להחלטה לגבי המשך טיפול זוגי עם אותו המטפל.

ייעוץ זוגי במרכז , עבור השיקוף שעשוי להוות את התוויית הדרך החדשה במסע הזה, שנקרא מערכת זוגית ובניית אמון מחודש בין בני זוג.