מיקום:

רחוב האסיף 8

פרדס חנה כרכור

ניתן לקבוע פגישה בתיאום מראש.

הקליניקה פועלת בשעות היום והערב, כולל ימי שישי.

טלפון: 0502461341

דוא"ל: yakir10@gmail.com

  • רני יקיר מטפל זוגי ומשפחתי

טיפול זוגי לאחר בגידה - רני יקיר מטפל זוגי

אמנם, אין מן ההכרח כי טיפול זוגי אכן ישפר את המצב בין בני הזוג, אך תמיד כדאי ומומלץ לדבר על נושאים כאלו ואחרים שמהווים קושי עבורנו. רני יקיר, עוסק רבות בנושאי טיפול זוגי לאחר בגידה וכאן בכדי לענות על התהייה: כיצד ממשיכים הלאה לאחר בגידה? האם אפשרי? האם כדאי?

על קצה המזלג ומבלי להיכנס לעובי הקורה, התשובה אחת לשאלות הללו והיא: כל מקרה לגופו ולא תמיד טיפול זוגי לאחר בגידה אכן מניב דף חדש בזוגיות.

הבהרה של תחושות קשות המלוות אותנו במהלך מערכת היחסים, עשויה להניב עבורנו תוצאות חיוביות של "ניקוי". גם אם הקשר הזוגי לא יימשך, לפחות הצדדים יוכלו לנקות עצמם מתחושות שליליות, מכעסים ואכזבות, ומאלמנטים שונים אשר יוצרים מטענים רגשיים כבדים. המטענים הללו, שלעיתים נוצרים לאחר בגידה של בן\בת הזוג, הם כה כבדי משקל נפשי ורגשי, עד שלא תמיד טיפול זוגי לאחר בגידה יכול באמת לאחות את הפצעים ולאפשר המשך דרך זוגית בין בני הזוג.

יצירת שיח היא דבר חשוב מאין כמותו

יחד עם זאת, חשוב לציין כי אכן כל מקרה לגופו נמדד ובמקרים רבים, בני זוג מצליחים להתאושש גם ממקרים של בגידות בתוך הקשר, ליצור שיח בונה ועם הזמן ובעזרת טיפול זוגי מוצלח, לייצר מהות חדשה בקשר הזוגי בין הצדדים.

אם אתם מרגישים כי אמונכם נבגד, ייתכן ואתם באמת זכאים לתחושות אלו ואתם יכולים להסתייע רבות בטיפול ממוקד, העוסק בדיוק בתהליכי התאוששות מהסוג הזה. טיפול זוגי על ידי רני יקיר, מטפל זוגי לאחר בגידה ולשם בניית דרך חדשה ומוצלחת יותר, עד כמה שניתן ומתאפשר על ידי הצדדים שמעורבים בעניין, בהתאם לנסיבות המקרה ועוד.

אמנם, הבנייה של דרך חדשה אינה מובטחת אף פעם, אך ניסיון התאוששות בעזרת שיח עם גורם מקצועי, הוא תמיד מומלץ.

רני יקיר, מטפל זוגי ועוסק בנושאים של בגידה בין בני זוג.